GULDKANALEN

MUSIK FÖR VUXNA ÖRON

Kontakt

 
Post-/besöksadress
Guldkanalen
Klågerupsvägen 16
245 44 Staffanstorp

 
Studio/Lyssnartelefon
020-12 13 01
E-posta studion

 
Trafikredaktion
020-12 13 02
E-posta trafikredaktionen

 
Allmänna frågor
046-25 27 52
E-posta allmänna frågor

 
Tekniska frågor
E-posta teknikavdelningen

 
Reklambokning/Traffic
020-12 13 02
traffic@dbmedia.se
Färdiga reklamproduktioner skickas till: reklam@dbmedia.se

 
Teknikchef
Jonas Borg
0706-52 08 81
jonas.borg@dbmedia.se

 
Musikchef
Daniel Bengtzzon
0704-38 34 84
daniel.bengtzzon@dbmedia.se

 
Försäljningschef
Roger Sandell
0733-27 97 05
roger.sandell@dbmedia.se

 
Säljare
Susanne Stangenfjord
0707-30 56 06
susanne.stangenfjord@dbmedia.se

Jimmy Ingesson
0761-09 89 91
jimmy.ingesson@dbmedia.se

Pierre Colin
0707-17 22 41
pierre.colin@dbmedia.se

 

 

Kommentarer inaktiverade.

  • JJ Fitness
    VinnGuldbilen

  • Just nu på Guldkanalen:

    Spelar:

    Senast spelat:
  • Svensk Fastighetsförmedling
    Bil Bengtsson

  • Mer musik
    Guldkanalen är en del av DB Media AB. Här ingår också radiokanalerna Dansbandskanalen.se och Country Rocks Radio. Som namnen antyder så hittar du en kanal full med Dansbandsmusik och en med härlig Countrymusik. Båda stationerna hittar du på webben eller i vår app som du kan ladda ner till din telefon eller surfplatta.
    dansbandskanalen.se
    countryrocksradio.com